Vasaros atostogos Aukštuose Tatruose

Vasaros atostogos Aukštuose Tatruose

Aukštieji Tatrai vasarą - tai graži gamta, kalvos ir kalnai bei daugybė kitų variantų. Kai kurie iš jų čia toliau nebus aprašyti. Kai kurie iš jų bus aprašyti čia.

Gamta ir kraštovaizdis

Jei mes sakome, kad gamta Aukštuose Tatruose yra graži, tu tikrai sutinki. Aukšti kalnai, gili slėniai, žali laukai ir daugybė augalų. Kaip nepaliesta gamta ir dieviškasis kambarys, yra visur. Ten, kur einate, visada bus nuliūdinta grožis. Jei norite rinkti uogas ir grybus, galite juos be galo rasti. Patikrinkite nuotrauką.

Gamta Aukštuose Tatruose Gamta Aukštuose Tatruose Gamta Aukštuose Tatruose Gamta Aukštuose Tatruose Gamta Aukštuose Tatruose Gamta Aukštuose Tatruose Gamta Aukštuose Tatruose Gamta Aukštuose Tatruose Gamta Aukštuose Tatruose

Žygiai Aukštuose Tatruose

Pagrindinė lankytojų vieta Aukščiausiųjų Tatrų yra kalnų slidinėjimas. Aukštuosiuose Tatruose verta pamatyti keletą viršų. Be to, kiekvienais sezonais pasikeičia švarus ir nepaliesti gamta. Daugybė pėsčiųjų takų yra nameliai, kuriuose siūloma atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti. Jei reikia, galite likti viename iš jų. Spauskite čia norėdami gauti daugiau informacijos ir nuotraukų.

Žygiai Aukštuose Tatruose Žygiai Aukštuose Tatruose Žygiai Aukštuose Tatruose Žygiai Aukštuose Tatruose Žygiai Aukštuose Tatruose Žygiai Aukštuose Tatruose

Sportas

Jei norite sportuoti, Aukštieji Tatrai siūlo platų sporto šakų spektrą. Žygiai, alpinizmas, važiavimas dviračiu, plaukimas plaustais ir buriavimas - viskas, ko jums patinka. Jei neturite reikiamos įrangos, galite jį išsinuomoti žemomis kainomis turizmo centrai.

Dviračiai Aukštuosiuose Tatruose Plaukimas Aukštuose Tatruose

Toliau pateiktame žemėlapyje yra keletas dviračių takų apžvalgos Aukštuosiuose Tatruose.Vaikų pramogų parkas

Jei norite sužinoti gamtoje ir gyvulius, kurie gyvena Aukštuose Tatruose, apsilankykite parke prie Tatranska Lomnica. Vaikų parkas siūlo daug informacijos ir pramogų apie Aukštus Tatrus. Čia taip pat rasite gražius medinius skėčius, šampanas ir paukščius, kurie gyvena Aukštuose Tatruose.

Funpark vaikams Aukštuose Tatruose Funpark vaikams Aukštuose Tatruose Funpark vaikams Aukštuose Tatruose Funpark vaikams Aukštuose Tatruose Funpark vaikams Aukštuose Tatruose Funpark vaikams Aukštuose Tatruose

Vandens parkai

Jei jums patinka plaukimas ir vandens malonumas, šalia yra keletas vandens parko. Labiausiai žinomi vandens parkas "Tatralandia", "Bešeňová" ir "Aquacity Poprad". Baseinai yra normalūs ir medicininis mineralinis vanduo, kuris gydo įvairias ligas.

Aquapark Tatralandia
Atstumas: 30 km nuo mūsų apgyvendinimo
Kainos: nuo 21 € (suaugusiems), nuo 12 € (vaikams)

Besenova - Termal park
Atstumas: 39 km nuo mūsų apgyvendinimo
Kainos: nuo 16 € (suaugusiems), nuo 10 € (vaikams)

Aquacity Poprad
Atstumas: 49 km nuo mūsų apgyvendinimo
Kainos: nuo 19 € (suaugusiems), nuo 16 € (vaikams)

Aquapark Besenova Aquapark Tatralandia Aquapark Besenova

Kultūra ir paminklai

Pribylina - muziejus po atviru dangumi Pribylina - muziejus po atviru dangumi Pribylina - muziejus po atviru dangumi Pribylina - muziejus po atviru dangumi Medinė bažnyčia Svaty Kriz Havranokas - keltų tvirtovė ir medinis pastatas


Daugiau nuotraukų iš Aukštųjų Tatrų

(Nuotraukos yra autoriaus nuosavybė. Čia pateikta informacija skirta tik informacijai ir mes neatsakome už jų tikslumą).