Apgyvendinimas Aukštuose Tatruose

Kotedžas Aukštieji Tatrai - vasara Kotedžas Aukštieji Tatrai - vasara

Vieta

Kotedžas įsikūręs Slovakijoje, į priekabą Aukštieji Tatrai apie 18 km nuo turizmo centro Strbske Pleso ir 5 km nuo garsus atviras muziejus Pribylinos kaime.
Jei norite atsipalaiduoti, vaikščioti pėsčiomis ar slidinėti, atvykote į tinkamą vietą. Kai atvyksite pirmą kartą, jūs įsimylėsite šią Slovakijos dalį. Kainos yra tokios mažos, kad bus maloniai nustebinti. Kotedžas yra pušyne (maždaug 100 m nuo kelio), taigi yra ir apgyvendinimo ištisus metus - vasarą ir žiemą. Aplinkinis pušynas suteikia galimybę žygiai ar miško vaisių ir grybų rinkimas.

Svetainė su židiniu ir televizoriumi Svetainė su židiniu ir televizoriumi

Apgyvendinimas

Apgyvendinimas tinkamas 6 asmenims. Visas namas visada nuomojamas vienai svečiams. todėl niekas netrukdys jus atostogų metu. Apgyvendinimas yra įmanoma ne tik vasarą, bet ir žiemos sezono metu. Registracijos laikas yra po 2 val., Išregistravimas pagal susitarimą - paprastai iki 10 val. Gyvūnai neleidžiami.

Apgyvendinimas ir miegamasis 1. Apgyvendinimas ir miegamasis 2. Apgyvendinimas ir miegamasis 3.

Kambariai

Chalet siūlo šiuos kambarius. Svetainėje yra židinys, televizorius ir palydovinis imtuvas. Židinys naudojamas šildymui žiemą. Gyvenamasis kambarys taip pat naudojamas atsipalaiduoti ir kaip valgomasis šalia virtuvės. Virtuvėje yra viryklė, mikrobangų krosnelė, vandens virdulys ir virtuvės reikmenys.

Antrame aukšte yra dviejų miegamųjų.
Į pirmąjį miegamąjį, esantį į pietus, yra keturios lovos ir papildoma lova. Iš šio kambario atsiveria nuostabus vaizdas į apylinkes.
Į antrą miegamąjį, nukreiptą į šiaurę, yra trys lovos - viena dviguba ir viena viengulė lova. Iš šio miegamojo atsiveria gražus vaizdas į Krivaną - labiausiai žinomą Aukštųjų Tatrų viršutinę dalį.

Vonios kambarys ir tualetas Virtuvė Virtuvė

Lauke sėdi

Jūsų svečiams taip pat yra lauko sėdimas, kurį galite naudoti blogo oro sąlygomis. Galite taip pat paruošti daugybę patiekalų ant grotelių ar katilų.

Mesti

Kainoraštis

Kaina už naktį
Kotedžas 6 asmenims85 €
Kalėdos (21.12.2022 - 28.12.2022, min. 4 naktimis)90 €
Naujieji metai (28.12.2022 - 4.1.2023, min. 5 naktimis)130 €
  • Kaina vienam nameliui 6 asmenims
  • Elektra, patalynė, galutinis valymas: įskaičiuota į kainą
  • Turizmo mokestis: 0,40 € / asmeniui per dieną
  • Užstatas: 70 €
  • Mes grąžinsime išankstinį mokėjimą, jei atšauksite rezervaciją daugiau nei 30 dienų prieš atvykimą.
  • Gyvūnai neleidžiami

Prieinamumas

Rezervavimas

Jei norite susisiekti su mumis arba užsisakyti nakvynės namus, skambinkite mums arba pasinaudokite žemiau pateikta užsakymo forma:

+421 902 172 292

info@aukstiejitatrai.lt

Rezervavimas
Nuo:
Iki:
Asmenys:
Tavo vardas:
Email:
Telefonas:
Komentaras: